کلنگ احداث ساختمان پایگاه اورژانس ۱۱۵ شهر اسحاق آباد با پیگیری های دانشکده علوم پزشکی و همت خیر سلامت حاج حسین یوسفی به زمین خورد.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی نیشابور گفت: ساختمان پایگاه اورژانس جاده ای اسحاق آباد به مساحت ۱۲۰ متر مربع زیربنا با براورد هزینه ساخت ۷ میلیارد ریال در زمینی به متراژ ۲۰۰متر مربع در مرکز خدمات جامع سلامت اسحاق آباد توسط خیر نیک اندیش حاج حسین یوسفی ساخته خواهد شد.

مصطفی افشار نیک افزود: با افتتاح این پایگاه تا شعاع ۲۰ کیلومتر به مردم منطقه، مسافرین و زائرین این محور خدمات امدادی ارائه می شود.

او ادامه داد: با پیگیری های انجام شده مجوزهای راه اندازی این پایگاه از اورژانس کشور گرفته شده است و هدف از راه اندازی این پایگاه کاهش زمان پاسخ دهی به حوادث و ارائه خدمت در کمترین زمان به مردم این منطقه می باشد.

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی در پایان ضمن تقدیر و تشکر از خیرین سلامت که در این دوران مبارزه با کرونا همگام و همراه کادر درمان و مردم هستند بیان نمود: امیدواریم خیرین سلامت در زمینه خرید، بازسازی آمبولانس و تجهیزات پزشکی نگاه ویژه ای داشته و همچنان دانشکده علوم پزشکی و اورژانس ۱۱۵ را همراهی نمایند.

در حاشیه این مراسم از دستگاه تشخیصی پزشکی از راه دور(تله مدیسین) که توسط خیر سلامت آقای دانشور و همکاری آقای اکرامی به پایگاه اورژانس ۱۱۵ شهر قدمگاه اهدا شده بود  رونمایی شد.

🔺شایان ذکر است کلنگ بیست و ششمین پایگاه اورژانس ۱۱۵ نیشابور در تاریخ ۷ شهریور ماه ۱۴۰۰ با حضور فرماندار، امام جمعه و شورای شهر، خیرین سلامت و جمعی از مدیران شهرستان و دانشکده در مرکز خدمات جامع سلامت شهر اسحاق آباد به زمین خورد.