رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی نیشابور از واژگونی یک دستگاه خودرو سواری پراید درکیلومتر ۳۵ محور نیشابور_مشهد خبر داد.
مصطفی افشارنیک گفت: در ساعت ۰۲:۱۲ جمعه یازدهم مهرماه در پی تماس با مرکز ارتباطات اورژانس ۱۱۵ نیشابور مبنی بر واژگونی خودرو سواری پراید در محور نیشابور_مشهد سه دستگاه آمبولانس از پایگاه های جاده ای امام رضا(ع)، چشمه خسرو و درود اورژانس ۱۱۵ و یک دستگاه آمبولانس هلال احمر به محل حادثه اعزام شدند.
او ادامه داد: این حادثه ۴ نفر مصدوم داشت که هر ۴ مصدوم به علت ضربه شدید سر حال عمومی خوبی نداشتند ک مصدومین پس از انجام اقدامات اولیه درمانی به مرکز آموزشی پژوهشی و درمانی حکیم نیشابور منتقل شدند.
افشار نیک افزود:در هنگام تصادفات و واژگونی وسیله نقلیه به هیچ وجه قبل از رسیدن کارشناسان فوریت های پزشکی مصدومین را جابجا نکنید مگر در مواردی که جان بیمار به علت آتش سوزی و انفجار خودرو در خطر باشد. نیشابور یادآور شد: در هنگام وقوع حادثه با حفظ خونسردی با شماره ۱۱۵ تماس بگیرید و ضمن همکاری با کارشناسان مرکز ارتباطات اورژانس با اعلام محل دقیق حادثه و تعداد مصدومین ما را در امدادرسانی سریعتر یاری نمایید.

با تشکر از همکاران عملیاتی اورژانس آقایان سید مصطفی حسینی،رضا شوریابی، حسین گنجی فر،احسان سلیمانی،محمد کمالی و جواد جعفری
و کارشناسان مرکز ارتباطات آقایان علی عبیری و سید مهدی رضوی و تشکر ویژه از تیم امداد و نجات هلال احمر