♦️رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی نیشابور از از افتتاح بیست و چهارمین پایگاه اورژانس ۱۱۵ در شهر قدمگاه همزمان با چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی خبر داد.
♦️مصطفی افشارنیک گفت:خوشبختانه با رایزنی های زیاد مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی نیشابور موفق به کسب دریافت مجوزهای لازم از سازمان اورژانس کشور برای ساخت پایگاه اورژانس شهر قدمگاه در آبان ماه ۹۹ شدیم.
♦️او ادامه داد: با توجه به اینکه شهر قدمگاه یکی از شهرهای توریستی شهرستان زبرخان می باشد و نیاز مبرم به پایگاه اورژانس ۱۱۵ وجود داشت با همراهی مدیریت شبکه بهداشت و درمان شهرستان زبرخان و مسئولین شهرستان جانمایی پایگاه اورژانس ۱۱۵ آغاز شد.
♦️افشارنیک افزود: این پایگاه در مجتمع کلینیک های شبکه بهداشت زبرخان با زیر بنای 100 متر مربع و با اعتبار ۱ میلیارد ریال مرمت و بازسازی شد و همچنین آمبولانس اورژانس با کمک اعتباری بالغ بر ۱ میلیارد ریال توسط شهردار شهرستان زبرخان بازسازی شد.

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی یادآور شد: ارتقای خدمات و فوریت های پیش بیمارستانی، به موقع رساندن مصدومان و حادثه دیدگان به مراکز بهداشتی و درمانی و همچنین کاهش چشمگیر آمار مرگ و میر از اهداف اصلی این پایگاه است.
🔹افتتاح پایگاه با حضور فرماندار شهرستان زبرخان،شهردار شهرستان زبرخان،مدیریت شبکه بهداشت و درمان زبرخان،مسئولین ادرات شهرستان زبرخان و خیرین سلامت در تاریخ ۲۱ بهمن ماه ساعت ۹ صبح انجام شد.