به گزارش روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی نیشابور نشست صمیمی معاون توسعه مدیریت منابع و برنامه ریزی و معاون درمان با جمعی از کارکنان و رئیس اورژانس پیش بیمارستانی صورت گرفت.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی در این نشست گفت: در 8 ماه نخست سال 99 بیش از 19 هزار ماموریت انجام شده است و همچنین به بیش از دو هزار بیمار مشکوک به کرونا خدمت رسانی شده است.

افشارنیک افزود: پایگاه اورژانس هوایی اورژانس 115 نیشابور نیز با انجام 45 سورتی پرواز به 57 بیمار و مصدوم ارائه خدمت نموده همچنین کارشناسان مرکز ارتباطات 115 پاسخگوی بیش از صد هزار تماس بوده اند که از این تماس ها شانزده هزار و 500 تماس مشاوره ی تلفنی و هفت هزار و 600 تماس مزاحمت بوده است.

او ادامه داد: در برنامه های افق 1404 مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی، پیگیر راه اندازی چهار پایگاه جاده ای و دو پایگاه شهری،بازسازی و تقویت آمبولانس ها و جذب نیروی انسانی مورد نیاز می باشد.

معاون توسعه مدیریت و برنامه ریزی پیشاپیش ضمن تبریک سالروز ولادت حضرت زینب سلام علیها و روز پرستار بیان نمود: بی شک اورژانس 115 نیشابور در چند سال اخیر پیشرفت چشمگیری داشته و این موفقیت ها کاملا ملموس می باشد و تلاش و زحمات کارکنان اورژانس پیش بیمارستانی بر کسی پوشیده نیست و معاون توسعه نیز همگام و پشتیبان اورژانس 115در توسعه ی و ارتقای وضعیت موجود می باشد.

معاون توسعه مدیریت منابع و برنامه ریزی همچنین افزود: در حال حاضر اورژانس 115 نیشابور اقدامات بسیار ارزنده ای در زمینه ی مشارکت های اجتماعی و جذب خیرین سلامت داشته اند و تیم مدیریتی اورژانس نیز در این زمینه بسیار خوب عمل نموده است.

نشست صمیمی معاونان درمان و توسعه مدیریت منابع و برنامه ریزی با رئیس و کارکنان اورژانس115 نیشابور نیم روز دوشنبه بیست و چهارم آذر صورت گرفت.